SBG Byggprosjekt AS har tilhold på Dokka i Oppland og utfører tjenester innen arkitektur og byggteknisk rådgivning. Vårt firma ble etablert i 1995 med en ansatt og i sin nåvværende form fra 1998.

Vi tilbyr tjenester innen arkitektur, byggteknikk (RIB), ansvarlig søker, prosjektledelse, byggeledelse, brannteknisk rådgivning m.m. I tillegg til tradisjonell prosjektering av stål, tre og betong har vi utviklet en spesialkompetanse på prosjektering av prefabrikkerte betongelementer. Firmaet utfører også verditakster og boligsalgsrapporter med verdivurderinger av boliger og fritidseiendommer.

SBG Byggprosjekt AS har de siste årene utført disse tjenestene hovedsakelig innenfor det som vi kaller vårt primærmarked: Oppland, Hedmark, Oslo og Akershus.
 Resepsjon

Resepsjon


Våre ansatte
 

RS1568_Studiof8-SBG-0003102.png

Bjørn O. Gladbakke

Daglig leder/Ingeniør byggteknikk

975 95 110
bjorn.gladbakke@sbg.no

RS1566_Studiof8-SBG-0003095.png

Steinar Sæteren

Ingeniør byggteknikk

905 71 471
steinar.saeteren@sbg.no

RS1560_Studiof8-SBG-0003079.png

Harald Bjerknes

Ingeniør byggteknikk

918 51 500
harald.bjerknes@sbg.no

656.jpg

Anne K. Stadheim

Regnskap, fakturering og lønn

412 51 644
anne.karin@sbg.no

RS1561_Studiof8-SBG-0003081.png

Silje Ruud Lien

Arkitekt

416 37 860
silje@sbg.no

RS1564_Studiof8-SBG-0003089.png

Vile Kasperaviciute

Arkitekt

971 30 220
vile@sbg.no

RS1558_Studiof8-SBG-0003074.png

Bjørn Olav Røstad

Ingeniør byggteknikk og landmåling

951 57 949
bjorn.rostad@sbg.no

RS1559_Studiof8-SBG-0003075.png

Arne S. Vesterlid

Sivilarkitekt

470 20 700
arne@sbg.no

RS1563_Studiof8-SBG-0003087.png

Ahmet Musaogullari

 

Ingeniør byggteknikk

463 69 051
ahmet@sbg.no

RS1565_Studiof8-SBG-0003092.png

Linn-Therese Thomle Svendsby

Teknisk tegner

408 45 662
linn-therese@sbg.no

Eirik Skåren

 

Sivilingeniør konstruksjonsteknikk

482 22 915
eirik.skaren@sbg.no

P-SAAa.jpeg

Svein Arne Aas

Ansvarlig søker

979 50 935
svein.arne@sbg.no

Oddgeir Ommelstad

Oddgeir Ommelstad

Sivilingeniør konstruksjonsteknikk

959 60 317
oddgeir@sbg.no

P-Ria.jpg

Ria Kouroukli

 

Teknisk tegner

400 36 780
ria@sbg.no